KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803374
nr 1380 3374
Stig Hernborg. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 60x49cm, yttermått inklusive ram: 64x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 februari 2021
kl 20:20:07
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)